تاریخچه شرکت

آغاز به کار

موسسان شرکت تبریدکاران کار در زمینه ساخت مبدل های حرارتی را در حدود سال 1362 آغازنمودند. شروع این فعالیت منجر به تاسیس شرکتی به نام "مشاورین تبرید نوین"شد. پس از مدتی این شرکت به "مشاورین تبرید کارا" و سپس به "تبریدکاران" تغییر نام داد.

این شرکت فعاليت خود را با هدف خودكفايي در عرصه توليد انواع مبدل هاي حرارتي آغاز نمود. اولین مبدل های حرارتی ساخته شده در شرکت تبریدکاران، رادیاتورهای مس و برنج لودر بودند که در سال 1365 برای شرکت ماشین آلات راهسازی هپکو ساخته شدند.

اولین تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی در ایران

شركت تبريدكاران در سال 1375 فصل جدیدی از فعالیت خود را با توليد رادیاتورهای آلومينومي و استیل به روش بريزينگ در ايران آغاز نمود. در مدت كوتاهي با تلاش و دانش متخصصان و كارگران بومي، اين شركت توانست با ارائه نمونه محصولات خود در بازارهاي داخلي، فضاي مناسبي را براي گسترش توليد اين محصولات فراهم و بخش عمده اي از نياز داخلي را تامين نمايد. به گونه اي كه در بسياري از صنايع نام تبريدكاران مطرح گردید و از آن بعنوان شرکتی توانمد و خلاق با توانایی ساخت رادياتورهاي پيچيده داخلي و خارجي كه تا قبل از اين تنها از طريق واردات تامين مي شد، یاد می شد.

شرکت تبریدکاران اولین تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی در ایران می باشد. اولين نمونه های این رادياتورها در سال 1375 پس از تست در آزمايشگاههاي دانشگاههاي صنعتي كشور مورد تاييد و استفاده خودروسازان و صنايع كشور قرار گرفت. لازم به ذکر است اولین نمونه داخلی رادیاتورهای استیل نیز در سال 1379 در این شرکت ساخته شد.

سی سال تجربه

هم اکنون شرکت تبریدکاران با 30 سال تجربه در تولید مبدل های حرارتی، ساخت انواع مختلفی از رادیاتور آب، اویل کولر، اینترکولر، افتر کولر و ایرکولر های صنعتی، پکیج های آب و روغن و هوا، مبدل های حرارتی Shell & Tube عظیم الجثه، خنک کننده روغن استینلس استیل، و انواع المنت های حرارتی را در کارنامه خود دارد.

انگيزه فزاينده متخصصان و پرسنل توليدي اين شركت در جهت افزايش توان داخلي، ما را بر آن داشت تا زمينه ورود به عرصه های جدیدی همچون تولید انواع رادیاتورها و مبدل های حرارتی ناوگان هوایی کشور را فراهم و گامهاي خويش را استوار تر از هميشه و با اتكا بر نيروي الهي بردارد و مسير توسعه خويش را هموار و مستحكم نمايد.