محصولات و خدمات جانبی

شرکت تبریدکاران به غیر از تولید انواع مبدل های حرارتی که لاین اصلی فعالیت شرکت است خدمات و محصولات جانبی ترمودینامیکی نیز ارائه می نماید.

هیت پایپ (Heat Pipe)

هیت پایپ ها لوله های حرارتی هستند که با استفاه از واکیوم نسبی داخلی محدوده حرکت ملکول ها را افزایش داده و منجر به انتقال حرارت بسیار سریع می شوند. هیت پایپ ها دارای کاربرد های متنوعی از کیس کامپیوتر گرفته تا ماشین آلات پیشرفته از جمله ماهواره ها بکار گرفته می شوند.

حسگر هشدار حریق (Fire Sensing Elements)

سیستم های هشدار حریق که در موتور و کابین هواپیماها کاربرد گسترده ای دارد، از جمله آخرین دستاوردهای شرکت تبریدکاران است. در این سیستم پوسته بیرونی از جنسی رسانا ساخته شده و درون آن یک یا دو سیم رسانا قرار دارد. دور تا دور این سیم رسانا قطعات سرامیکی قرار دارند که از اتصال بین رسانا و پوسته بیرونی جلوگیری میکند. این سرامیک دارای ویژگی خاصی هستندکه باعث تغییر مقاومت سرامیک ها در برابر حرارت میشود. با افزایش دما مقاومت رسانایی سرامیک ها کاهش می یابد. در هنگام بروز آتش، مقاومت رسانایی سرامیک ها کاهش یافته و جریان برق گذرنده از سیم رسانا میتواند از لایه سرامیکی عبور کند و به پوسته فلزی برسد. با کامل شدن مدار هشدار آتش سوزی در هواپیما اعلام می شود.

اطلاعات بیشتر

ترموستات

ترموستات های هوایی عموما در ورودی اویل کولر ها نصب می گردند و با تغییر دما یا فشار سیال ورودی، به صورت مکانیکی عمل کرده و یک مسیر را باز و مسیر دیگر را می بندند. به عنوان مثال نوعی از ترموستات در ورودی اویل کولرها نصب می گردد که با بالاتر بودن دمای سیال از حد خاصی، مسیر ورود به مبدل را باز می کند. در غیر این صورت روغن سرد از مسیر Bypass عبور می کند و بدون عبور از اویل کولر به سیستم باز می گردد. همچنین در صورتی که فشار روغن زیاد شود (حتی اگر دما نیز بالا باشد) ترموستات با بستن مسیر ورودی از خطر بزرگتر که ترکیدن اویل کولر است جلوگیری می کند. شرکت تبریدکاران توانایی ساخت انواع ترموستات ها را دارا می باشد.

ترمومتر

ترمومترها یا دماسنج ها دارای رنج دمایی متفاوتی هستند و برای سنجش دمای انواع سیال بکار می روند. ترمومتر ساخته شده در شرکت تبریدکاران برای سنجش دمای روغن مورد استفاده قرار می گیرد.

ترموسوییچ

این ابزار به مانند ترموستات عمل کرده با این تفاوت که عملکرد آن الکتریکی است. ترموسوییچ با افزایش دمای سیال یک سوییچ الکترونیکی را فعال یا غیر فعال می کند. شرکت تبریدکاران توانایی ساخت انواع ترموسوییچ ها را دارا می باشد.

فلوترسوییچ

این ابزار عموما در مخازن نصب شده و با افت سطح سیال پیامی الکتریکی را مخابره می کند. فلوتر سوییچ ها در ضظمخازن رادیاتورهای آب استفاده می شود.

المنت های حرارتی

المنت حرارتی به انواع لوله های فین دار گفته می شود که جهت تولید مبدل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت تبریدکاران قادر است انواع المنت حرارتی مانند المنت های اسپیرال، ال تایپ و وایرپیچ را تولید نماید.

خدمات بریز استیل، آلومینیوم و کلیه آلیاژهای پیبشرفته

یکی از خدمات نوین شرکت تبریدکاران بریزینگ فلزات مختلف مانند آلومینیوم، استیل، تیتانیوم و غیره است.

假体隆胸手术通常在局部麻醉下进行丰胸产品。 它通过内窥镜手术完成。 只有1-2厘米的小切口可用于组织分离和止血酒酿蛋丰胸产品。 该操作在直视下进行,可以避免其他神经。 对血管等组织的损伤,整个手术过程都没有疼痛,就像睡觉产后丰胸,做梦一样。 当然,这也是测试医生水平的关联。 高技能的医生会将假体放到最佳位置丰胸方法,大大缩短恢复期,减轻疼痛。